PRISON BREAK

"Uit de halfzus van de 1.50m KWPN hengst FREEDOM"
Sehen Sie sich die gesamte Auktionssammlung für FIRST Foals June 2020

Endete am

21.06.2020, 20:00:00

Verkauft nach Irland

13 gebote

Melden sie sich an, um zu bieten und der auktion zu folgen

DOKUMENTE

Sie müssen angemeldet sein, um alle Tierarztberichte und Empfangsbestätigungen zu sehen.

Met een Balou du Reventon hebben we iets unieks aan de collectie toe kunnen voegen. Hij is één van de revelaties van het afgelopen springseizoen met Darragh Kenny. En is hier gecombineerd met de halfzus van de hengsten Freedom en Karat du Plessis. Dit langgelijnde veulen mag zich tevens de halfbroer van Jukebox noemen. Een KWPN gekeurde hengst die sinds dit jaar op stal staat bij Jos Lansink. Een van de eerste nakomelingen van de moeder springt momenteel in het 1.45m. Deze sterke Holsteiner stam geeft paarden die gemaakt zijn om de hoogste hindernissen met gemak te overbruggen.

Geburtsdatum 06-04-2020
Geslacht Hengst
Farbe Schimmel
Studbook KWPN
MWSt 21.00%

Bedingungen

STAMMBAUM

Balou du Reventon
Cornet Obolensky
Clinton
Rabanna van Costersveld
Georgia
Continue
Georgette II
Anola (1.30m)
Quidam de Revel
Jalisco B
Dirka
K-Nola
Corofino I
Vola II
Stammbaum anzeigen horsetelex